flamengol.net

Zbliżyć się do G-4

To będzie bezpośrednia walka o miejsce w strefie G-4 Campeonato Brasileiro. W tym klimacie, Palmeiras i Flamengo zmierzą się ze sobą w niedzielnej grze na Arena Palmeiras w ramach 34 kolejki Brasileirão.

Bez wygranej od trzech spotkań, Palmeiras musi po prostu polegać na własnych siłach, aby na koniec sezonu zając miejsce dające bezpośredni awans do przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. Z 54 punktami na koncie zespół prowadzony przez Alberto Valentima zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ponieważ jest to bezpośrednia konfrontacja, nacisk na wygraną jest jeszcze większy. Ostatecznie porażka nie sprawi, że gospodarze znajdą się poza strefą G-4, ale zacznie zmniejszy przewagę.

Flamengo, które skupia się na półfinale Copa Sudamericana, żyje wzlotami u upadkami w tegorocznym Brasileirão. Ale zwycięstwo nad Cruzeiro w ostatnią środę sprawiło, że Rubro-Negro nadal liczą się w walce o miejsce w strefie G-4. Podopieczni trenera Reinaldo Ruedy z 50 punktami zajmują siódme miejsce. Wygrana w niedzielnym spotkaniu sprawi, że Fla trafiłoby już tylko jeden punkt do czwartego miejsca.

Prawdopodobne składy:

Palmerias: Fernando Prass; Mayke, Edu Dracena, Juninho (Luan), Michel Bastos (Zé Roberto); Bruno Henrique, Tchê Tchê, Moisés; Keno, Dudu, Willian (Deyverson).

Flamengo: Diego Alves; Pará, Rhodolfo, Juan, Renê; Gustavo Cuéllar, William Arão, Lucas Paquetá; Éverton Ribeiro, Éverton, Felipe Vizeu.

autor: MentiX; 12.11.2017; 16:39; źródło: własne
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX