flamengol.net

Rueda ponownie zmierzy się z Botafogo

Niedzielny pomiędzy Botafogo i Flamengo na Olímpico Nilton Santos będzie szczególny dla trenera Reinaldo Ruedy. To właśnie przeciwko Alvinegro, Kolumbijczyk po raz pierwszy zasiadł na ławce trenerskiej Rubro-Negro. Wówczas pierwszy półfinałowy mecz Copa do Brasil zakończył się bezbramkowym remisem.

Prowadząc jeszcze Atlético Nacional, Rueda dwukrotnie grał z Bota i będąc już we Fla też. Bilans to jedna wygrana, jeden remis i dwie porażki. Od przejęcia zespołu z Gávea, kolumbijski szkoleniowiec jeszcze nie przegrał spotkania: trzy wygrał i trzy zremisował.

Nawet skupiając się na rewanżowym finałowym meczu Copa do Brasil, Rueda nie zamierza odpuszczać walki o czołowe lokaty w Brasileirão. Celem trenera poza wygraniem Coopa do Brasil jest także wywalczenie awansu do przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. Rubro-Negro mają nadzieję zająć miejsce w pierwszej szóstce Campeonato Brasileiro.

Zawodnik meczu

Marlos Moreno: Fluminense 4:0 Flamengo

Ocena: 5.5
Zdjęcie tygodnia
Bolesna lekcja. Fluminense nie miało litości dla rezerwowego zespołu Flamengo i pewnie wygrało aż 4:0.
Video
Ten moment kiedyś musiał nadejść. Flamengo odniosło pierwszą porażkę w sezonie i od razu tak ciężką.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX