flamengol.net

Rodrigo Caetano minimalizuje wagę meczu z Emelec

Dyrektor sportowy Flamengo, Rodrigo Caetano udzielił wywiadu po sobotniej porażce z Macaé na Moacyrzão. CEO Rubro-Negro zmniejszył presję związaną ze zwycięstwem nad Emelec z powodu remisu u siebie z River Plate i zdyskredytował sobotnią przegraną.

"To dwie różne rzeczy. Po pierwsze Flamengo jest już w półfinale Carioca, ale oczywiście chcemy wygrać Taça Rio i mamy warunki, aby awansować do półfinału, ale oczywiście, gdy masz bardziej istotne rozgrywki jak Copa Libertadores, to skupiasz się na nich. Nie tylko Flamengo cierpi z tego powodu. Nikt nie chce przegrać, wręcz przeciwnie, ale teraz nie możemy skupiać się na obu rozgrywkach jednocześnie. Do tej pory jedyne rozgrywki, które się zakończyły to Taça Guanabara, które Flamengo wygrało naturalnie. Daliśmy nacisk na Taça Guanabara, bo Copa Libertadores było daleko. Teraz skupiamy się na Copa Libertadores." - powiedział Rodrigo Caetano.

autor: MentiX; 11.03.2018; 16:15; źródło: colunadoflamengo.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX