flamengol.net

Real chce Viníciusa Júniora już w lipcu

Rezerwowy, ale decydujący we Flamengo, Vinícius Júnior jest ściśle monitorowany przez Real Madryt. Hiszpański klub pozyskał młodego zawodnika za 45 mln euro i uważnie przygląda się 17-latkowi. Królewscy zapewnili sobie jego usługi w maju ubiegłego roku, jednak wstępnie ustalono z Rubro-Negro, że zawodnik zostanie w obecnym klubie do lata 2019 roku. W poniedziałkowym wydaniu "Marca" i "As" poświęciły uwagę wychowankowi Rubro-Negro.

Pierwszy z dzienników podaje, że klub z Madrytu chce ściągnąć Viníciusa już w lipcu tego roku, gdy tylko ten skończy 18 lat. Oprócz sportowego powodu -  ma być dodatkową alternatywą dla trenera w ustalaniu składu - publikacja podaje, że niektórzy w Realu uważają, że z powodu swojego stylu gry Vinícius Júnior stał się "numerem jeden wśród rywali", w związku z tym jest narażony na odniesienie kontuzji.

Do tej pory, Vinícius Júnior wystąpił w koszulce Flamengo w 42 meczach i zdobył sześć bramek, ostatnią w sobotnim spotkaniu z Botafogo w ramach półfinału Taça Guanabara.

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Madureira

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
W taki sposób Henrique Dourado cieszy się z drugiej zdobytej bramki w koszulce Flamengo.
Video
Flamengo nie dało żadnych szans małej Madureirii i pewnie wygrało 4:0 w pierwwszej kolecjce Taça Rio.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX