flamengol.net


Powrót do treningów, jeszcze bez wzmocnień

Główny zespół Flamengo w sobotę wznawia treningi w centrum sportowym Ninho do Urubu. Zawodnicy, który grali do 13 grudnia - czyli rewanżowego finałowego spotkana Copa Sudamericana - wrócili do ćwiczeń, aby spotkać się z nowym trenerem Paulo César Carpegianim i rozpocząć przygotowania do sezonu. Debiut w Campeonato Carioca jest w dniu 17 stycznia przeciwko Volta Redonda i tendencja jest taka, że Rubro-Negro wystąpią mieszaną drużyną juniorów i piłkarzy, którzy wrócili z wypożyczeń.

Flamengo powinno ogłosić w sobotę transfer Marlosa Moreno. 21-letni napastnik zostanie wypożyczony z Manchesteru City do końca 2018 roku. Rubro-Negro nic nie zapłacą za wypożyczenie, ale będą pokrywać pensję zawodnika. Władze oczekują, że w najbliższych dniach będą postępować inne negocjacje.

Wciąż bez nowych klubów, bramkarz Alex Muralha i obrońca Rafael Vaz wznowią treningi z resztą zespołu, ale ich agenci próbują znaleźć im nowe zespoły. Napastnik Paolo Guerrero, który jest zawieszony przez FIFA nie będzie mógł trenować w klubie aż do czasu zakończenia kary, czyli do maja.

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2018; 12:35
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Henrique Dourado: Flamengo 1:1 Santa Fe

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Flamengo remisuje 1:1 z Santa Fe w debiucie nowych domowych strojów na ten sezon.
Video
Słaba skuteczność w ataku była powodem zremsiwoania spotkania z Santa Fe.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX