flamengol.net

Pierwsza porażka w klasyku

Flamengo wystąpiło mieszanym składem w niedzielnym klasyku przeciwko Botafogo i opuszczało Nilton Santos jako przegrany. Rubro-Negro zagrali słabo, co wykorzystali rywale zdobywając dwie bramki, a ich autorem był Roger.

Niedzielna porażka była dopiero pierwszą w klasyku w tym sezonie. W tym roku, zespół z Gávea rozegrał już piętnaście klasyków z czego siedem wgrał, siedem zremisował i jeden przegrał, właśnie ten z Botafogo.

Poza korzystnym bilansem w tegorocznych klasykach, Mengão mają także dodatni bilans bramkowy: Fla zdobyło osiemnaście goli, a straciło o pięć mniej.

W tym sezonie, Flamengo może jeszcze rozegrać cztery klasyki. W Brasileirão, Rubro-Negro zmierzą się jeszcze z Fluminesne i Vasco, a dodatkowe dwa mogą dobyć się w Copa Sudamericana, ale najpierw podopieczni trenera Reinaldo Ruedy muszą wygrać z Chapecoense, a Fluminesne musi wyeliminować LDU.

Zawodnik meczu

Marlos Moreno: Fluminense 4:0 Flamengo

Ocena: 5.5
Zdjęcie tygodnia
Bolesna lekcja. Fluminense nie miało litości dla rezerwowego zespołu Flamengo i pewnie wygrało aż 4:0.
Video
Ten moment kiedyś musiał nadejść. Flamengo odniosło pierwszą porażkę w sezonie i od razu tak ciężką.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX