flamengol.net

Oficjalnie: Lincoln 2023!

Teraz to oficjalnie i na papierze. Flamengo ogłosiło przedłużenie kontraktu z Lincolnem do końca 2023 roku. Po podpisaniu nowej umowy, klauzula odstępnego za 17-latka wzrosła do blisko 50 mln euro (około 200 mln reali).

W piątek rano, członkowie rodziny i przedstawiciele napastnika pojawili się w centrum sportowym Ninho do Urubu i spotkali się z dyrektorem sportowym Rubro-Negro, Rodrigo Caetano. Nowa umowa została podpisana na spotkaniu. Nowy kontrakt przewiduje również podwyżkę wynagrodzenia dla Lincolna, który teraz będzie zarabiać 100 tys. reali miesięcznie.

Do tej pory, Lincoln rozegrał w koszulce Flamengo osiem meczów i zdobył jedną bramkę. 17-latek jest trzecim wyborem w linii ataku u trenera Paulo Césara Carpegianiego: pierwszym jest Henrique Dourado, a drugim Felipe Vizeu, który jednak w lipcu odejdzie do Udinese. Ponadto jest także Paolo Guerrero, jednak jest on zawieszony za doping do maja.

autor: MentiX; 09.03.2018; 20:20; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX