flamengol.net

Neymar broni Viníciusa Júniora

Celebracja bramki przez Viníciusa Júniora w sobotnim wygranym półfinałowym meczu Taça Guanabara przeciwko Botafogo podzieliła wielu. Niektórzy ludzie potępiają zachowanie zawodnika Flamengo, który wykonał gest imitujący płacz. Jednak są tacy, którzy bronią 17 latka, a wśród nich jest Neymar.

"Futbol staje się nudny. Jeśli Twoja drużyna wygrywa z innym zespołem, a ty zbytnio się cieszysz, jesteś ukarany." - napisał zawodnik Paris Saint-Germain na jednym z portali społecznościowych.

Piłkarzom Botafogo nie spodobała się cieszynka i natychmiast udali się z pretensjami do wychowanka Flamengo, za którym w obronie stanęli koledzy z drużyny, a on sam unikał wchodzenia w dyskusję. Po całym zamieszaniu Vinícius został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

Ta prowokacja przeciwko Botafogo stała się sławna w 2008 roku, za sprawą Souzy, który właśnie w taki sposób celebrował zdobytą bramkę. Od tego czasu dochodzi do takich prowokacji podczas eliminacji Bota, szczególnie w meczach przeciwko Flamengo.

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Madureira

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
W taki sposób Henrique Dourado cieszy się z drugiej zdobytej bramki w koszulce Flamengo.
Video
Flamengo nie dało żadnych szans małej Madureirii i pewnie wygrało 4:0 w pierwwszej kolecjce Taça Rio.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX