flamengol.net

Moreno o krok od Flamengo

Marlos Moreno przybywa w sobotę do Rio de Janeiro, aby sfinalizować wypożyczenie do Flamengo. Negocjacje są "na dobrej drodze", jak mówią wszystkie strony, ale nie są jeszcze sakramentalizowane. Napastnik musi przejść badanie lekarskie, po których dopiero zostanie ogłoszony jako pierwsze wzmocnienie Rubro-Negro na ten sezon.

Flamengo chciało wypożyczyć zawodnika na okres 18 miesięcy, ale Manchester City zgodził się tylko na rok. Ostatnie szczegóły transakcji zamyka agent Humberto Quiceno, który jest w Rio de Janeiro od początku tygodnia.

Marlosa Moreno jako wzmocnienie wskazał były już trener Reinaldo Rueda. Pomimo odejścia kolumbijskiego szkoleniowca Mengão postanowili kontynuować negocjacje. Macierzystym klubem 21-latka jest Manchester City, ale obecnie gra na wypożyczeniu w Gironie. Kolumbijczyk pracował z Reinaldo Ruedą w Atlético Nacional, gdzie przeżył najlepszy moment swojej dotychczasowej kariery. Zdobył Copa Libertadores i został powołany do reprezentacji Kolumbii na Copa América Centenário.

Jednak po przenosinach do Europy, nie potrafi pokazać tego, co w kolumbijskim klubie. Odkąd został pozyskany przez City, najpierw został wypożyczony do Deportivo La Coruña, a teraz do Girony. W Galicyjskim zespole w sezonie 2016/17 wystąpił w 23 spotkaniach i nie zdobył żadnej bramki. W tym sezonie Moreno ostał wypożyczony właśnie do Girony, która jest partnerskim klubem The Citizens, ale zagrał tylko w trzech meczach - z czego w dwóch w Copa del Rey.

autor: MentiX; 12.01.2018; 20:21; źródło: globoesporte.com; fot. bd.
Tagi

Ten news nie posiada żadnych przypisanych tagów

Podobne newsy

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX