flamengol.net

Marlos Moreno nie zagra z Macaé

Flamengo zagra w sobotę z Macaé, a trener Paulo César Carpegiani postanowił oszczędzić kluczowych zawodników przed środowym meczem w Copa Libertadores przeciwko Emelec w Guayaquil. Tak, więc na Moacyrzão kolejną szansę w tym sezonie otrzymają zmiennicy, którzy będą mieli okazję do zapunktowania u szkoleniowca. W grze nie wystąpi jednak Marlos Moreno, który narzeka na ból w krzyżu.

Napastnik był wśród powołanych na ostatni mecz przeciwko Boaviście, udał się wraz z delegacją do Volta Redonda, ale ostatecznie nawet nie zasiadł na ławce rezerwowych z powodu bólu. Kolumbijczyk rozpoczął intensywne leczenie jeszcze w środę, ale nie zdążył na tyle dojść do siebie, aby wystąpić w sobotnim spotkaniu. Dlatego władze Mengão pozwoliły zawodnikowi, aby ten udał się do Kolumbii, aby odwiedzić swoją nowo narodzoną córkę.

Wypożyczony z Manchesteru City, 21-latek musi powalczyć o swoje miejsce w zespole. W tym sezonie trener Carpegiani wystawił go na boisku w zaledwie trzech meczach, w których łącznie spędził na boisku 91 minut. Zawodnik ma kontrakt z klubem z Gávea do końca tego sezonu.

autor: MentiX; 09.03.2018; 20:47; źródło: lancenet.com.br
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX