flamengol.net

Mancuello: "Nie będę celebrować bramki, ale chcę ją zdobyć"

Delegacja Rubro-Negro jest już na argentyńskiej ziemi. Bardzo nękany przez swoich rodaków, Federico Mancuello udzielił wywiadu dla dziennikarzy i mówił o swojej pierwszej konfrotnacji z byłym zespołem, Independiente. Pomocnik powiedział, że zrobi wszystko aby zdobyć gola, ale nie będzie go celebrował.

"Nie będę świętował, ale chcę zdobyć gola. Bardzo ważne jest, aby powiedzieć, że będziemy grać przeciwko zespołowi mojego serca, drużynie, której kibicuje cała moje rodzina. Ale moja głowa jest dziś we Flamengo. Walczyliśmy przez cały rok, aby dzisiaj być tutaj. Myślę, że obie drużyny się dobrze poznały, ale mogę coś podpowiedzieć." - powiedział Mancu, który jest wychowankiem Independiente, gdzie grał w latach 2008-2015.

Flamengo zmierzy się z Independiente w najbliższą środę w pierwszym meczu finału Copa Sudamericana na stadionie Libertadores de América w Avellaneda, metropolii Buenos Aires. Rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie.

Zawodnik meczu

Marlos Moreno: Fluminense 4:0 Flamengo

Ocena: 5.5
Zdjęcie tygodnia
Bolesna lekcja. Fluminense nie miało litości dla rezerwowego zespołu Flamengo i pewnie wygrało aż 4:0.
Video
Ten moment kiedyś musiał nadejść. Flamengo odniosło pierwszą porażkę w sezonie i od razu tak ciężką.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX