flamengol.net

Maksymalna siła na Chapecoense

Diego Alves; Rodinei, Réver, Juan, Pará; Cuéllar, Arão, Diego; Berrío, Éverton, Guerrero. Jeśli badania wydolnościowe nic wykryją żadnego znaczenia, to właśnie takim składem powinno zagrać Flamengo w środowy spotkaniu przeciwko Chapecoense na Arena Condá w meczu 1/8 Copa Sudamericana.

To oznacza, że w praktyce dojdzie tylko do jednej zmiany w porównaniu do zespołu, który wystąpił w pierwszym finałowym meczu z Cruzeiro na Maracanie - w bramce stanie Diego Alves, który został zgłoszony do rozgrywek.

Rubro-Negro na poważnie traktują rywalizację w Copa Sudamericana i przygotowują się do spotkań tak samo jak to tych w Copa Libertadores. Poza udaniem się do Chapecó na dwa dni przed meczem, Mengão wyczarterowali samolot do podróży w obie strony - powrót do Rio de Janeiro zaplanowano zaledwie dwie godziny po spotkaniu na Arena Condá.

Od czasu objęcia Flamengo, trener Reinaldo Rueda jeszcze nie powtórzył składu w dwóch kolejnych grach - co ciekawe jedynym piłkarzem, który jeszcze nie dostał szansy u nowego szkoleniowca jest Federico Mancuello, który nie zagra także w środę, ponieważ w ogóle nie znalazł się w kadrze na tę grę. Jedyny mecz, w którym zespół z Gávea wystąpił w prawie maksymalnym składzie miał miejsce przeciwko Atlético Paranaense na Ilha do Urubu.

Wówczas z powodu kontuzji wystąpić nie mógł Renê, a oszczędzony z powodu zmęczenia był Réver. W grze z Furacão zagrali Diego Alves; Rodinei, Rhodolfo, Juan, Pará; Cuéllar, Arão, Diego; Berrío, Éverton, Guerrero.

Zawodnik meczu

Marlos Moreno: Fluminense 4:0 Flamengo

Ocena: 5.5
Zdjęcie tygodnia
Bolesna lekcja. Fluminense nie miało litości dla rezerwowego zespołu Flamengo i pewnie wygrało aż 4:0.
Video
Ten moment kiedyś musiał nadejść. Flamengo odniosło pierwszą porażkę w sezonie i od razu tak ciężką.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX