flamengol.net


Flamengo zgadza się na wypożyczenie Rafaela Vaza

Rafael Vaz jest poza Flamengo. Rubro-Negro otrzymają 250 tys. reali za wypożyczenie obrońcy na rok do Universidad de Chile. Chilijski klub w całości pokrywać będzie pensje zawodnika, który odejdzie na stałe, gdy jego kontrakt z klubem z Rio de Janeiro skończy się w grudniu.

W towarzystwie swojej córki, Vaz przybył w piątek do centrum sportowego Ninho do Urubu, ale nie trenował, tylko pożegnał się z kolegami z zespołu. Oczekuje się, że defensor w poniedziałek dotrze do Santiago, gdzie przejdzie badania lekarskie i podpisze kontrakt. W wywiadzie dla chilijskiej gazety "La Cuarta", agent Reinaldo Pitta powiedział, że obrońca jest zadowolony z transakcji.

"Dzisiaj podpisaliśmy umowę z Universidad de Chile. Rafael Vaz przybędzie do Chile w poniedziałek, aby przejść badania lekarskie, ale wszystko jest w porządku. Jest bardzo szczęśliwy, że może przejść do wspaniałego klubu w Chile. Nie mogę mówić o kwotach, ale to dobry kontrakt dla wszystkich." - powiedział Reinaldo Pitta.

Rafael Vaz trafił do Flamengo w maju 216 roku, po tym jak odszedł z Vasco. W koszulce Rubro-Negro wystąpił w 79 meczach, w których zdobył dwie bramki.

  • dodał: MentiX
  • 09.02.2018; 18:57
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 1:1 Vasco

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Dużo walki, ale ostatecznie klasyk z Vasco na Maracanie zakończył się podziałem punktów.
Video
Flamengo zremisowało klasyk z Vasco i straciło fotel lidera Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX