flamengol.net


Flamengo rezygnuje z Zeki

Flamengo kontynuuje poszukiwania wzmocnień na nowy sezon. Jednym z kandydatów do wzmocnienia był Zeca, z którym Rubro-Negro mieli już uzgodnione warunki kontraktu. Jednak z powodu niepewnej przyszłości 23-latka, który walczy w Sądzie Pracy z Santosem, Mengão zrezygnowali z transferu, przynajmniej na razie.

Pod koniec zeszłego roku, prawy obrońca był bardzo blisko klubu z Rio de Janeiro, z którym nawet uzgodnił wszystkie warunki umowy, a do oficjalnego ogłoszenia transferu brakowało jedynie badań lekarskich. Jednak w ostatniej chwili dział prawny klubu odradził tego transferu właśnie z powodu sporu prawnego zawodnika z Peixe.

Zeca obecnie jest wolnym zawodnikiem po tym jak Sąd Pracy unieważnił jego kontrakt z Santosem, jednak klub paulista nadal walczy o cofnięcie tej decyzji. Obecnie zawodnik trenuje samodzielnie z prywatnymi trenerami.

Fakt, że negocjacje zostały zakończone, przynajmniej na razie, nie przeszkadza zawodnikowi w dalszej chęci gry dla Flamengo. Pomimo, że rozmowy zostały zakończone, to Rubro-Negro nadal monitorują sytuację 23-latka i są faworytem w rywalizacji z każdym innym klubem.

  • dodał: MentiX
  • 12.01.2018; 23:09
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Henrique Dourado: Flamengo 1:1 Santa Fe

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Flamengo remisuje 1:1 z Santa Fe w debiucie nowych domowych strojów na ten sezon.
Video
Słaba skuteczność w ataku była powodem zremsiwoania spotkania z Santa Fe.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX