flamengol.net


Felipe Vizeu podpisał kontrakt z Udinese

Udinese za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o popisaniu kontraktu z Felipe Vizeu. Zgodnie z oczekiwaniami, napastnik będzie kontynuował grę we Flamengo do końca czerwca, a kontrakt z włoskim klubem, który obowiązywać będzie przez pięć lat wejdzie w życie od dnia 1 lipca.

Wartość transakcji to 6 mln dolarów (około 19 mln reali), ale Flamengo otrzyma tylko 60% z tej kwoty, ponieważ posiada właśnie taki procent karty zawodnika. Rubro-Negro otrzymają połowę sumy teraz, a drugą połowę po tym jak Vizeu zostanie zawodnikiem Udine.

Felipe Vizeu został włączony do pierwszego składu Flamengo na początku 2016 roku i do tej pory rozegrał 65 meczów, w których zdobył 17 goli. Wychowanek Flamengo był mocno chwalony przez dyrektora sportowego Udinese, Manuela Gerolina.

"Jest młodym napastnikiem i jesteśmy przekonani, że ma wielki potencjał. Przychodzi z jednego z największych klubów w Brazylii, gdzie nie będziesz grać w pierwszym składzie, jeśli nie masz technicznych i osobistych cech. Flamengo to świetny zespół, w którym presja jest ogromna, ponadto występuje w mocnej lidze i wierzymy, że sobie poradzi we Włoszech. Felipe Vizeu jest silny fizycznie, może grać na wszystkich pozycjach w ataku, ma zdolność do zdobywania goli obiema nogami. Trafi do nas na początku nowego sezonu, ale zamknęliśmy transfer już teraz, aby wyprzedzić inne kluby, które się nim interesowały." - powiedział Manuel Gerolin.

  • dodał: MentiX
  • 07.02.2018; 23:07
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 1:1 Vasco

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Dużo walki, ale ostatecznie klasyk z Vasco na Maracanie zakończył się podziałem punktów.
Video
Flamengo zremisowało klasyk z Vasco i straciło fotel lidera Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX