flamengol.net


Éverton może odejść do São Paulo

Éverton jest celem São Paulo, aby wzmocnić lewą stronę ataku. Klub paulista rozpoczął już rozmowy z przedstawicielem zawodnika, który jest jednym z kluczowych piłkarzy Flamengo. Skrzydłowy ma kontrakt z Rubro-Negro do końca przyszłego roku, a klauzula oferty minimalnej wynosi 4 mln euro, czyli około 17 mln reali.

Pozyskany z Atlético Paranaense w 2014 roku, Éverton w każdym sezonie jest jednym z najbardziej regularnych i kluczowych zawodników w zespole, ale jego pensja jest daleka od tej co otrzymują m.in. Diego, Éverton Ribeiro, Guerrero i Diego Alves.

Rubro-Negro posiadają połowę karty zawodnika i jeśli nie będzie chciało go sprzedawać, gdy São Paulo złoży ofertę równą kwocie zawartej w klauzuli odstępnego, to będą musieli wykupić drugą połowę katy, która jest podzielona pomiędzy agenta piłkarza, a Macaé.

Tricolor paulista jeszcze nie kontaktowali się z władzami Flamengo, ale w klubie carioca zdają sobie sprawę z zainteresowania Évertonem. Wiceprezydent klubu ds. piłki nożnej, Ricardo Lomba powiedział, że jeszcze nie otrzymał żadnej oficjalnej propozycji.

"Nic nie wiem. São Paulo się z nami nie kontaktowało. Éverton jest ważnym zawodnikiem naszego zespołu. Nie ma jeszcze nic oficjalnego." - powiedział.

W tym sezonie, lewoskrzydłowy wystąpił w 11 meczach i strzelił trzy bramki. W sumie dla Mengão rozegrał 265 spotkań, w których zdobył 39 bramek.

  • dodał: MentiX
  • 12.04.2018; 22:48
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Henrique Dourado: Flamengo 1:1 Santa Fe

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Flamengo remisuje 1:1 z Santa Fe w debiucie nowych domowych strojów na ten sezon.
Video
Słaba skuteczność w ataku była powodem zremsiwoania spotkania z Santa Fe.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX