flamengol.net


Cuéllar pod wrażeniem miłości Júlio Césara do Flamengo

W sobotę Flamengo odniosło ważne zwycięstwo 2:0 w meczu na Maracanie przeciwko América Mineiro, obie bramki zapewniające trzy punkty zdobył Henrique Dourado. Jeśli Ceifador był decydujący w ofensywie, to Júlio César, który rozgrywał swój ostatni mecz w karierze uratował Rubro-Negro wygraną. Po meczu volante, Gustavo Cuéllar skomentował miłość goleiro do klubu, stwierdzając, że zespół musi nauczyć się kochać klub, tak jak Júlio.

"Júlio jest bardzo wzorowym facetem. Jest wielkim profesjonalistą, dziś pokazał, że jest świetnym bramkarzem, którym nigdy nie przestanie być. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że mógł zakończyć swoją karierę zwycięstwem. Jestem bardzo dumny z tego, że mogłem dzielić z nim szatnię. Jego miłość do klubu jest imponująca. Za każdym razem, gdy mówił, można było dostrzec jego miłość. Musimy się tego nauczyć, szczególnie ja, który jestem obcokrajowcem. Próba skopiowania tego, co czuje do Flamengo, była z pewnością spuścizną, którą pozostawił." - powiedział Gustavo Cuéllar.

Również i dla Kolumbijczyka sobotnie spotkanie było wyjątkowe, bowiem rozgrywał swoje jubileuszowe setne spotkanie w koszulce Flamengo. Volante przyznał, iż nie sądził, że rozegra tym meczów dla Mengão.

"Był czas, że myślałem, że nie rozegram stu meczów, ale dzięki Bogu, pokonałem tę trudną chwilę. Pokazałem swój talent i wierzę, że mogę ewoluować jeszcze bardziej i podążać za krwią i życiem dla Flamengo, które teraz jest moim klubem serca, gdy bardzo doceniam możliwość uhonorowania tej koszulki." - dodał zawodnik.

  • dodał: MentiX
  • 22.04.2018; 13:58
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 1:1 Vasco

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Dużo walki, ale ostatecznie klasyk z Vasco na Maracanie zakończył się podziałem punktów.
Video
Flamengo zremisowało klasyk z Vasco i straciło fotel lidera Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX