flamengol.net

Berrío chce wygrać Copa Sudamericana

Orlando Berrío skupia swoją uwagę na środowym spotkaniu przeciwko Chapecoense w Copa Sudamericana. Podekscytowany powrotem do gry w międzynarodowych rozgrywkach, Kolumbijczyk chce pomóc Flamengo w wygraniu tego trofeum, które byłoby pierwszym w klubowej historii.

"Traktujemy Copa Sudamericana z wielką odpowiedzialnością i jak cel. Jest to turniej międzynarodowy i chcemy stworzyć historię." - powiedział zawodnik.

Napastnik jest jednym z zaufanych zawodników trenera Reinaldo Ruedy, u którego jest podstawowym graczem. Wcześniej, Kolumbijczyk miał wiele ograniczeń technicznych, ale wygląda na to, że już przystosował się do gry w lidze brazylijskiej i poza szybkością pokazuje także umiejętności dryblingu.

"Nie jest łatwo dostosować się do gry w Brazylii, gdzie piłka jest bardziej techniczna i gra się szybciej. Gdy był Zé Ricardo, to zmagałem się z urazami, które nie pozwalały mi grać, tak jakbym chciał. Teraz jestem już zdrowy i zawsze staram dawać z siebie sto procent." - dodał.

Zawodnik meczu

Marlos Moreno: Fluminense 4:0 Flamengo

Ocena: 5.5
Zdjęcie tygodnia
Bolesna lekcja. Fluminense nie miało litości dla rezerwowego zespołu Flamengo i pewnie wygrało aż 4:0.
Video
Ten moment kiedyś musiał nadejść. Flamengo odniosło pierwszą porażkę w sezonie i od razu tak ciężką.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX